1987 – 1988 znovu doma

Po dvouletém působení na hřišti TJ Krhová otvíráme nové hřiště v Hrachovci, které za pomoci výboru, hráčů a příznivců kopané můžeme do dalšího ročníku okresního přeboru otevřít k premiérovému zápasu s TJ Karolinka.

O výstavbu hřiště se hlavně zasloužili: Štěpán J., Hruboň V., Janošek L., Janošek I., Vaigl Jar., Tvarůžek J., Cahlík B., Vaigl Jiří, Janáč L., Kladoš Zd. a další.

Také ostatní hráči a příznivci kopané se přičinili o výstavbu tohoto celého fotbalového areálu. V této době byla také dostavěna nová klubovna a celkové úpravy tohoto objektu.

Mužstvo k letošnímu ročníku okresní soutěže nastoupilo ve stejném složení jako v minulé sezóně. Po podzimu dosáhlo solidních výsledků a umisťuje se na čtvrtém místě se čtrnácti body a skóre 25:16.

V této době přebírá po L. Janoškovi trenérské žezlo I. Janošek, který zanechal aktivní činnosti. Zimní příprava proběhla opět na Bacově a dávala předpoklad na přední umístění v konečné tabulce okr. přeboru. Soutěž jsme zakončili na pátém místě s šestadvaceti body a skóre 41:47.

Žáci pod vedením Jar. Vaigla postupují do okresního přeboru, dorost se umisťuje ve středu tabulky.

Almanach_20.jpg

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.