1984 – 1986 Postupný vzestup hrachoveckého fotbalu


Počátkem poloviny roku 1984 se mužstvo s pomocí výboru dalo konečně dohromady a dalo se do práce.
Hlavní trenér Janošek L. s dalšími příznivci hrachoveckého fotbalu dali mužstvo dohromady a dostali nové posily, které mužstvo dostatečně posílily. Těmito posilami byli: Vaigl Jaromír a Ant. Kuběna ze Zašové, Cahlík Bohuš z Branek a Jiskra J. z Čech (Sokol Přáslavka). Výkony tohoto mužstva odpovídaly na vyšší umístění a na postup.
V roce 1985 jsme se rozhodli rekonstruovat hřiště a byla uzavřena dohoda na příští ročník s TJ Jiskra Krhová. Umístění po podzimní části soutěže nám dávalo šanci na postup, navíc mužstvo bylo posíleno o hráče Janoška D. a Vránu Jos. Ze Zašové, p. Adamíka z Branek.
Tyto předpoklady se splnily a mužstvo se umístilo po jarní části na prvním místě. I když „naše domácí hřiště“ bylo v Krhové, přízeň diváků byla jako na domácím hřišti v Hrachovci.
Hráči postupovali v tomto složení: trenér – Janošek Ludvík, hráči – Tvarůžek J., Macháček L., Krejčí M., Cahlík B., Adamík P., Vrána Jos, Kuběna A., Konvičný J., Janošek I., Janošek D., Vaigl Jar., Bělocký S., Šichtář Z., Rada J., Pešl, Vaigl P., Došek J., Michálek K. a Štěpán J.
V tomto roce se uskutečnil I. ročník zimního turnaje v Krhové za účasti 6 mužstev. Končíme na 3. místě za TJ Podlesí a TJ Val. Meziříčí „B“.

Almanach_18.jpg

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.