FK Vigantice - SK Hrachovec "A"  1:5 (0:3)

Magnet kola, jak ho nazval pan Němec z Valašského fotbalu, opravdu splnil šlágr kola. Už v 6. minutě se z rohu trefil Šafář a otevřel skóre – 0:1. V zápětí hlavičkovala největší hvězda Vigantic Milan Baroš vedle. Nutno podotknout, že to byl jediný světlý okamžik tohoto výborného útočníka. David Volek a Josef Šafář Milana Baroše vymazali. Ve 12. minutě Žák skvěle uvolnil Valu a ten zvýšil na 0:2. Domácí ještě jednou a trefili břevno, to však bylo z jejich strany vše. DOMINOVAL HRACHOVEC!!! Lušovjan potáhl balón a předložil Žákovi bonbonek – 0:3. Díky domácímu gólmanovi Slovákovi zářilo na světelné tabuli - první poločas 0:3. Skvělý první poločas.

Ve druhé půli se očekával nápor domácích, ale byl to naopak Dušan Vala, který navýšil skóre na hrozivých 0:5. Další šance ovšem Hrachovec nevyužil a tak trestaly Vigantice – 1:5. V závěru byl vyloučen Milan Baroš. Bylo už rozhodnuto a tak mohl rozhodčí zamhouřit oči a tuto legendu nechat dohrát.

Chtěli bychom poděkovat všem fandům z Hrachovce, kteří dorazili a udělali skvělou atmosféru, ale také divákům z Loučky a Valašského Meziříčí, kteří nám drželi palce. Ještě jednou děkujeme všem a těšíme se na další domácí zápas s Rožnovem. Přijďte všichni. Děkujeme!!!

Sestava: Růžička- Volek, Šafář, Solanský (70. min. Janda), Novák, Škabraha (70. min. Janošek), Horák (85. min. Brázdil Filip), Michalák, Lušovjan (67. min. Orság), Vala (67. min Pryhara), Žák