FK Bystřice pod Hostýnem – SK Hrachovec   2:3  (1:1)

Na zlínské Vršavě hráči Hrachovce předvedli velmi dobrou a organizovanou hru. Od první minuty jsme převzali a iniciativu a Bystřici, hrající krajský přebor, k ničemu nepustili a místy soupeře přehrávali. Nejprve se v dobré šanci objevili Malý a Orság. V 11. minutě už bylo 1:0. Malý rychle rozehrál a Orság se nemýlil. Vytvořili jsme si další šance, ale bez gólového efektu. Bystřice zahrozila ze dvou rohů a náznaky brejků. V 35. minutě se jeden z brejků soupeři povedl a bylo srovnáno na 1:1.

Druhý poločas začal velkou aktivitou soupeře, který nás na 20 minut dostal pod větší tlak. Solanský v pokutovém území fauloval a byla penalta. Tu ale brankář Střílka vyrazil. V 60. minutě už ale kapituloval a soupeř šel do vedení 2:1 a mohl i navýšit náskok. V cestě mu však stála dobrá obrana a velmi dobře chytající Střílka. V 69. minutě mohl Malý vyrovnat, ale šanci spálil. O dvě minuty později, ale krásně uvolnil Orsága a ten se nemýlil. Vyrovnáno na 2:2. V posledních 15 minutách jsme začali mít navrch a krásnou rychlou akcí po ose Malý, Oraság a Majštiník zasunul do prázdné brány.

Hráči předvedli výborný výkon. Vyzdvihnout musím Majštiníka a Malého, ale velmi dobrou práci předvedli Orság, Horák Solanský a oba Brázdilové. Zastavím se u Filipa, ten jde neskutečně nahoru. Je třeba hráčům poděkovat, nikdo nic nevypustil a odehráli velmi dobrou partii.

Sestava: Střílka Ondřej – Šnajdr Radim, Solanský Tomáš, Horák Petr, Škabraha Radovan, Brázdil Filip, Malý Jakub, Michalák Jakub, Vala Dušan, Majštiník David, Orság Michal, Šafář Josef

Střídali: Brázdil Tomáš, Bajar Petr