FC VKK - SK Hrachovec 0:4 (0:3), osmifinále Poháru

Branky: 19. Varga M., 22. Heřmánek, 29. Varga D., 55. Reshetniak

Dušan Janošek, trenér:

"V pohárovém zápasu v Karlovicích jsme v prvním poločasu jednoznačně dominovali. Soupeře jsme přehrávali a nenechali jsme mu žádnou šanci. My jsme měli šance, ale Ondra Janošek, dvě tutovky neproměnil, Varga, Heřmánek, Malý své možnosti také nevyužili, přesto všechno byl výkon velmi dobrý. Ve druhém poločasu už jsme nebyli tak dominantní, přesto jsme šli Reshetniakem na 0:4 a byly tam také další příležitosti. V závěru jsme nebyli tak koncentrovaní, domácí měli dvě šance a mohli klidně zkorigovat výsledek na 2:4. Přesto všechno jsem spokojený, hrála zase jiná sestava a hráči, kteří nedostávají tolik prostoru. Všichni zvládli zápas stoprocentně, takže mi motá hlavu, koho vlastně v neděli proti Boršicím postavím."

Sestava: Michut - Pokorný, Varga D., Malý, Žák, Janošek, Reshetniak, Volek, Horák, Heřmánek, Varga M.

Střídali: Vrána J., Vaigl, Novák, Květoň