FC Velké Karlovice/Karolinka - SK Hrachovec "A" 1:2 (1:2)

Střelci: 7. a 27. minuta Orság

Dušan Janošek, trenér:

"Těžké, velmi těžké utkání v Karlovicích. Začali jsme velmi dobře a v 7. minutě se trefil Orság. Soupeře jsme v prvním poločase přehrávali. Z ojedinělého útoku v 18. minutě ale Karlovice vyrovnaly - 1:1. Po faulu na Waldera proměnil Orság  penaltu - 1:2. Měli jsme další šance a skóre jsme mohli navýšit.

Druhý poločas už byl vyrovnanější, domácí začali víc bojovat, hráli na hranici agresivity, ale slušně. V závěru jsme přestáli posledních deset minut. Domácí měli několik rohů, bylo tam hodně závarů, my jsme dvakrát zahrozili z brejků a Heřmánek ještě mohl zvýšit. Závěrečné minuty byly hektické, v 90. minutě dostal Orság červenou kartu, takže jsme dohrávali v deseti. Musím poděkovat divákům, kteří přijeli, byla bouřlivá atmosféra."

Sestava: Růžička - Heřmánek, Varga D., Pryhara, Varga M., Malý, Orság, Škabraha, Žák, Walder, Volek

Střídali: Janošek, Horák, Šnajdr, Novák

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.