FC Valašské Příkazy – SK Hrachovec "A“ 2:5 (1:3)

Branky: 15. a 22. Orság, 18. a 59. Malý, 76. Žák

Dušan Janošek, trenér:

"Zápas v Příkazech se ze začátku vyvíjel z naší strany velmi dobře. Do dvanácté minuty jsme měli tři tutové šance, ty jsme ovšem nedali. Paradoxně jsme šli do vedení po hrubé chybě domácí obrany, když se trefil Orság. Do 28. minuty to bylo 0:3.  Pak ale začal náš výpadek, když nás soupeř dvakrát ohrozil, přesto jsme šli do poločasu s vedením 1:3.

Druhý poločas začal trošičku hůř, domácí tam kopali dvě standardky, jeden z míčů šel na břevno. Potom snížil Kušnier na 2:4. V závěru jsme zápas kontrolovali. Domácí toho hodně nepředvedli, dávali jen nakopávané míče, do soubojů šli jenom na náhodu. Na nerovném trávníku to byl dobrý zápas a dobrý výsledek."

Sestava: Brázdil - Horák, Varga D., Žák, Škabraha, Heřmánek, Orság, Malý, Šafář, Walder, Šnajdr

Střídali: Janošek, Janda, Pryhara, Volek, Varga M.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.