FC Valašské Příkazy – SK Hrachovec "A“    1:2 (0:1)

V nedělním dopoledni jsme přijeli na horkou půdu do Valašských Příkazů.

Hned v úvodu jsme zatlačili domácí a Vala nás dostal do vedení - 0:1. V 11. minutě zahodil pokutový kop Pryhara za faul na Vargu Davida. Vzápětí zahodil tutovku Vala, další šance jsme nevyužili. Místo toho, aby byl poločasový výsledek 0:4, tak jsme šli do šaten za stavu 0:1.

Druhý poločas jsme nezačali dobře, domácí vyrovnali hru a začali kousat. Růžička nás ale dvakrát podržel. V 63. minutě šel jeden z domácích po druhé žluté kartě ven a domácí hráli v deseti. V 74. minutě utekl Lušovjan a předložil Valovi bonbónek - 0:2. Hosté snížili v 80. minutě z penalty a v 88. trefili domácí bránu.

Těžký zápas jsme zvládli a udrželi kontakt se špičkou.

Sestava: Růžička – Šnajdr, Solanský, Žák, Škabraha, Lušovjan, Horák, Michalák, Varga David, Pryhara, Vala – střídali: Brázdil Filip, Janošek Ondřej, Varga Martin, Janda Jaroslav