FC Morkovice - SK Hrachovec "A" 0:8 (0:3)

Branky: 33. vlastní, 43. Reshetniak, 45. Žák, 51. Heřmánek, 53. Vaigl, 57. Malý, 76. Janošek, 87. Malý

Dušan Janošek, trenér:

"První zápas v krajském přeboru dopadl nad míru spokojeně. V prvním poločase jsme do 20. minuty hráli v bloku vyrovnaný fotbal a výsledkem byla šance Matěje Vaigla a Heřmánek dal nad. Domácí z jedné tečované střely trefili tyčku a druhou šanci vyřešil Michut, když včasným vyběhnutím hasil požár a zabránil šanci soupeře. V 25. minutě jsme šli do vedení, když Jindřich Vrána pěkně z pravé strany zacentroval a jeden z domácích si srazil míč do vlastní sítě. Druhá branka padla, když Malý vysunul Reschetniaka a ten z brejku uklidil míč krásně k tyči. 42. minuta, centr Malého a Žák zvyšuje na 0:3. Mezitím jsme měli ještě další šance a do poločasu jsme šli s jasným výsledkem 0:3.

O poločase jsem hráče nabádal, aby hru uklidnili a nedostali jsme gól. Nečekal jsem ani, že ve druhém poločasu dáme dalších pět gólů. Druhý poločas byl z naší strany excelentní, domácí vypadli z rytmu a my jsme pořád celých devadesát minut hráli naplno. Přišli střídající hráči, Ondra Janošek tam byl minutu a dal okamžitě branku a vzápětí na něj byla penalta a nezklamali ani další, kteří nastoupili z lavičky.

Teď mám zamotanou hlavu, protože nebyl Horák, Varga ani Bodnia a bude to zajímavé, jaká bude sestava příští týden. Hráči odehráli vynikající a stoprocentní zápas. Já musím jenom smeknout, protože takový zápas jsem dlouho neviděl. V 1. A třídě byly zápasy, kdy jsme dominovali, ale dnes jsme dominovali celých devadesát minut."

Sestava: Michut - Pryhara, Pokorný, Malý, Žák, Vaigl, Reshetniak, Novák, Vrána, Heřmánek, Majštiník

Střídali: Vrána Jiří, Bajar, Škabraha A., Janošek

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.