FC Kvasice - SK Hrachovec "A" 2:1 (0:0)

Branky: 82. Vrána Jindřich

Dušan Janošek, trenér:

"Vynikající fotbalový zápas z obou stran. My jsme v prvním poločase měli šanci Žákem, který nepropasíroval míč do sítě. Vzápětí domácí dvakrát vykopávali z prázdné branky. Soupeř dále hrozil ze standardních situací. Zápas byl ve vysokém tempu, celý první poločas se hrálo nahoru dolů.

Druhý poločas se oba mančafty zatáhly, hrálo se více z bloku. My jsme pak začali dvacet minut před koncem hrát hodně vysoko, výsledkem byly, takové dvě slepené branky, které jsme inkasovali a přesto jsme měli více ze hry. Nejprve snížil Jindřich Vrána na 2:1 potom nám nebyla uznána branka na 2:2. Domácí tam měli brejkové situace, když chodili tři na jednoho a tam to dobře řešili Horák a Michut. V 90. minutě měl tutovou šanci na vyrovnání Ondra Janošek.

Byl to zápas, kterému by slušela remíza. Škoda, že jsme dnes neměli takovou podporu našich fanoušků, kteří nepřijeli na zápas v takovém počtu, jako nám chodí doma. Doufám, že doma už budou znovu fandit."

Sestava: Michut - Pryhara, Pokorný, Malý, Žák, Vaigl, Reshetniak, Vrána Jindřich, Horák, Heřmánek, Novák

Střídali: Bodnia, Janošek