FC Kopřivnice - SK Hrachovec 2:4 (0:2), letní příprava

Dušan Janošek, trenér:

"V Kopřivnici jsme odehráli velmi dobrou přípravu. Soupeř, na to že hraje 1.A třídu, prokazoval velkou kvalitu. My jsme šli do vedení po centru Vrány a Žák uklidil k tyči. Žák měl ještě před tím další dvě šance a mohl už dávno skórovat. Ve dvacáté minutě po centru „Eduarda“ zvýšil Vrána hlavou z přední tyče na 0:2. Ve 38. minutě byl faul na Heřmánka a Žák neproměnil penaltu, vyloženě svou šancí pohrdl.

Druhý poločas už nebyl z naší strany tak kvalitní, přesto jsme šli po akci Brázdila do vedení na 0:3. Kopřivnice snížila po krásné akci z otočky, když se prosadil domácí hráč. Pak už se hra přelévala ze strany na stranu. Matěj Vaigl zvýšil po krásné akci na 1:4, pak ale svou šanci na 1:5 nevyužil. Ale jak se říká, nedáš, dostaneš, domácí snížili na 2:4. A závěr už se jenom dohrával, nutno podotknou, že tam šli dorostenci a nebylo vidět, že by utrpěla kvalita. Velmi dobrý výkon předvedli mladý Vrána, Škabraha,Vaigl a Brázdil, dále Pryhara a Šafář. Výborná příprava a musím hodnotit a pochválit všechny hráče za stoprocentní přístup."

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.