FC Brumov - SK Hrachovec 2:2 (1:2)

Branky: 40. Žák a 42. Heřmánek

Dušan Janošek, trenér:

"Dnešní zápas v Brumově a jeden bod zaslouženě bereme. Měli jsme možná na víc, ale i domácí měli také svoje šance. V prvním poločasu jsme ještě ze stavu 1:0 změnili skóre na 1:2., ve 40. minutě Žákem a 42. Heřmánkem. Do poločasu jsme ten zápas otočili. Byla pasáž, kdy domácí byli asi dvacet minut lepší. Druhý poločas byl vyrovnaný, domácí ale v 51. srovnali na 2:2. Žák spálil nebo mu chytil gólman další dvě tutové branky, ale domácí měli také svoje možnosti. Takže bod bereme. A zase, nastoupili jsme se třemi dorostenci v základní sestavě a ani jeden nezklamal. Takže my máme do budoucna z čeho vybírat."

Sestava: Michut - Adamík, Pokorný, Malý, Žák, Škabraha, Reshetniak, Novák, Volek, Jirava, Heřmánek